Uniwersjada Tajwan 2017 – Kadra Polski

Reprezentacja Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Tajpej 2017

Badminton
Joanna Stanisz, Kornelia Marczak, Magdalena Witek
Mateusz Biernacki, Krzysztof Jakowczuk, Mateusz Świerczyński, Przemysław Szydłowski

Gimnastyka sportowa
Gabriela Janik (wielobój)
Sebastian Cecot (poręcze, drążek), Piotr Kiełbik (skok, ćwiczenia wolne)

Golf
Katarzyna Selwent, Amanda Majsterek, Iga Józefiak
Jan Szmidt, Artur Dziugieł, Jan Szałagan

Koszykówka
Sylwia Bujniak, Beata Jaworska, Katarzyna Jaworska, Daria Marciniak, Monika Naczk, Jowita Ossowska, Magdalena Pisera, Karolina Poboży, Amelia Rembiszewska, Zuzanna Sklepowicz, Agata Stępień, Magdalena Szajtauer, Weronika Telenga, Wiktoria Zapart

Judo
Joanna Stankiewicz (48 kg), Arleta Podolak (57 kg), Urszula Hofman (70 kg), Paula Kułaga (78 kg), Anna Załęczna (+78 kg)
Adrian Wala (60 kg), Patryk Wawrzyczek (66 kg), Wiktor Mrówczyński (73 kg), Jakub Kubieniec (81 kg), Patryk Ciechomski (90 kg), Kamil Grabowski (+100 kg), Tomasz Domański (+100 kg)

Lekkoatletyka
Agata Forkasiewicz (100 m, 200 m), Małgorzata Kołdej (100 m, 200 m), Kamila Ciba (100 m, 200 m), Karolina Zagajewska (100 m, 200 m), Ewa Ochocka (100 m), Justyna Święty (400 m), Iga Baumgart (400 m), Martyna Dąbrowska (400 m), Małgorzata Hołub (400 m), Patrycja Wyciszkiewicz (400 m), Paulina Mikiewicz-Łapińska (800 m), Martyna Galant (800 m, 1500 m), Paulina Kaczyńska (5000 m), Karolina Kołeczek (100 m ppł.), Emilia Ankiewicz (400 m ppł), Joanna Linkiewicz (400 m ppł), Matylda Kowal (3000 m przeszk.), Daria Zabawska (rzut dyskiem), Lidia Augustyniak (rzut dyskiem), Paulina Guba (pchnięcie kulą), Klaudia Kardasz (pchnięcie kulą), Malwina Kopron (rzut młotem), Joanna Fiodorow (rzut młotem), Marcelina Witek (rzut oszczepem), Justyna Śmietanka (skok o tyczce), Kamila Przybyła (skok o tyczce)

Piotr Mitka (100 m, 200 m), Eryk Hampel (100 m, 200 m), Przemysław Słowikowski (100 m, 200 m), Artur Zaczek (100 m, 200 m), Grzegorz Zimniewicz (100 m, 200 m), Grzegorz Adamski (100 m), Michał Pietrzak (400 m), Andrzej Jaros (400 m), Rafał Omelko (400 m), Kajetan Duszyński (400 m), Dariusz Kowaluk (400 m), Artur Kuciapski (800 m), Mateusz Borkowski (800 m), Michał Rozmys (800 m, 1500 m), Grzegorz Kalinowski (1500 m), Damian Czykier (100 m ppł), Patryk Dobek (400 m ppł), Krystian Zalewski (3000 m przeszk.), Bartłomiej Stój (rzut dyskiem), Jakub Szyszkowski (pchnięcie kulą), Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą), Paweł Fajdek (rzut młotem), Hubert Chmielak (rzut oszczepem), Marcin Krukowski (rzut oszczepem), Robert Sobera (skok o tyczce), Mateusz Jerzy (skok o tyczce), Norbert Kobielski (skok wzwyż)

Łucznictwo
Maria Szkolna (łuk bloczkowy), Sylwia Zyzańska, Joanna Rząsa, Magdalena Śmiałkowska (łuk klasyczny)
Łukasz Przybylski (łuk bloczkowy), Kacper Sierakowski, Adam Jurzak, Maciej Fałdziński (łuk klasyczny)

Pływanie
Justyna Burska (wody otwarte), Joanna Cieślak (100 i 200 m dow.), Anna Dowgiert (50 m dow., 50 m mot.), Kalina Gralewska (sztafeta), Milena Karpisz (400 m dow.), Klaudia Naziębło (50, 100, 200 m grzbiet., 200 m mot.), Dominika Sztandera (50, 100 m klas., 50 m dow.), Alicja Tchórz (100 m grzbiet.), Paulina Żukowska (400 m zm.), Joanna Zachoszcz (wody otwarte)
Rafał Bugdoł, Konrad Czerniak, Damian Goździk (50 i 100 m dow., 50 i 100 m mot.), Kacper Majchrzak (100 i 200 m dow.), Tomasz Polewka, Michał Poprawa (100 i 200 m mot.), Paweł Sendyk (100 m dow.) , Marcin Stolarski (50, 100 i 200 m klas.), Dawid Szwedzki (400 m zm.), Filip Wypych (50 m dow.), Mateusz Wysoczyński (200 m dow.)

Podnoszenie ciężarów
Katarzyna Kraska (58 kg), Monika Dzienis (60 kg), Patrycja Piechowiak (69 kg)
Szymon Rotnicki (69 kg), Damian Szczepanik (85 kg), Adrian Pawlicki (94 kg), Przemysław Budek (+105 kg)

Skoki do wody 
Kacper Lesiak, Andrzej Rzeszutek

Szermierka
Hanna Łyczbińska, Julia Walczyk, Julia Walczyk, Martyna Jelińska (floret), Katarzyna Kędziora, Marta Puda, Angelika Wątor, Martyna Komisarczyk (szabla), Martyna Swatowska, Aleksandra Zamachowska, Barbara Rutz, Kamila Pytka (szpada)
Jakub Surwiłło, Bartosz Cegielski, Maxime Tarasiewicz, Ludwik de Bazelaire (floret), Mikołaj Grzegorek, Jakub Ociński, Jakub Jaskot, Krzysztof Kaczkowski (szabla), Maciej Bielec, Jan Wenglarczyk, Filip Broniszewski, Daniel Marcol (szpada)

Taekwondo
Patrycja Adamkiewicz, Aleksandra Kowalczuk, Aleksandra Krzemieniecka, Hanna Okoniewska, Magdalena Leporowska, Anika Godel-Hełmecka, Justyna Pałaszewska
Jakub Posadzy, Mateusz Nowak, Karol Hołubowicz, Jarosław Mecmajer, Bartosz Kołecki, Mikołaj Szaferski

Tenis stołowy
Natalia Bajor, Klaudia Kusińska, Roksana Załomska, Klaudia Wabik
Robert Floras, Paweł Fertikowski, Patryk Zatówka, Piotr Chodorski

Tenis ziemny
Justyna Jegiołka, Paulina Czarnik
Szymon Walków, Kamil Gajewski, Piotr Matuszewski