Węgrzy o krok od Londynu

 

Reprezentacja Węgier pokonała w swoim drugim meczu Brazylijczyków 29:27 i jest o krok od uzyskania przepustki do Londynu. Aby móc dzisiaj świętować awans, Szwecja musi w drugim meczu pokonać Macedonię.

 

Po wczorajszym zwycięstwie nad drużyną Macedonii dzisiaj podopieczni Lajosza Mocsaia zwyciężyli po zaciętym pojedynku drużynę Brazylii, dla której była to już druga porażka w tym turnieju.

Wysoko postawili poprzeczkę Brazylijczycy Węgrom w dzisiejszym pojedynku w którym wynik cały czas oscylował blisko remisuDzięki dobrej grze Csaszara i Ivanscika udało się Madziarom wygrać to spotkanie choć musieli się przy tym dużo napocić zawodnicy z Węgier.

Pomimo porażki ekipa z Kraju Kawy pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie na tym turnieju pokazując, że w Brazylii nie gra się tylko w piłkę nożną.

Węgrzy aby awansować dzisiaj muszą liczyć na zwycięstwo ekipy Szwecji nad Macedonią.

 

Brazylia – Węgry 27:29 (15:16)

sędziowie: Raluy, Sabroso (Hiszpania)

Brazylia: F.J. Pacheco (7), F. Ribeiro (5), V. Teixeira (5), H. Teixieira (2), G. V. Pires (2), T. Santos (2), B. Santana (1), R. Ruy (1), L. Bortolini (1), A. Silva (1)

Węgry: G. Csaszar (6), G. Ivancsik (6), C. Perez (5), S. Zubai (4), M. Lekai (3), P. Gulyas (2), T. Mocsai (1), G. Harsanyi (1), T. Schuch (1)

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password