Włoszczowska nie przegrywa

Kolejne zwycięstwo odniosła wczoraj Maja Włoszczowska. Był to trzeci tegoroczny start naszej najlepszej specjalistki od kolarstwa górskiego i trzecie zwycięstwo. Oby tak dalej Pani Maju! Do samego Londynu.

Polka startowała tym razem w wyścigu Kamptal Klassik Trophy w austriackim Langelois, a wyścig należał do kategorii 1. UCI. Polka wygrała ten wyścig niezagrożona od poczatku do końca. O ponad pół minuty wyprzedziła drugą na mecie Adelheid Morath z Niemiec oraz ponad minutę trzecią – reprezentantkę gospodarzy Elisabeth Osl

Nieźle spisały sie też pozostałe startujące w tym wyścigu Polki. Anna Szafraniec dotarła do mety jako siódma, a Aleksndra Dawidowicz trzynasta. Katarzyna Solus zajęła 17. miejsce, zaś Michalina Ziółkowska 25. – ostatnie wśró zawodniczek, które ukończyły wyścig.