Wrocław Trophy już za tydzień!

Za równo tydzień rozpocznie się Wrocław Trophy! Do stolicy Dolnego Śląska będziemy mogli wybrać się na poszukiwanie następców Szczęsnego, Piszczka, Błaszczykowskiego czy Lewandowskiego. Wystąpi bowiem wiele drużyn dziecięcych i młodzieżowych.

Wrocław Trophy to turniej dla dzieci i młodzieży organizowany już od 2013 roku. Do tegorocznej edycji rozgrywek zgłosiło się 169 drużyn, z czego 60 do Wrocławia przybędzie spoza Polski. Spodziewać możemy się gości z Rosji, Albanii, Kosowa, Bośni, Chorwacji, Czech, Łotwy, Niemiec, Węgier, Czarnogóry, Szwecji, Belgii, Francji, Szkocji, Słowacji, Ukrainy, Anglii, Holandii, a nawet  z USA.

Ekipy te zmierzą się pomiędzy sobą w zawodach w różnych kategoriach wiekowych – od U-8, aż po U-19. Organizatorzy zadbają o zapewnienie profesjonalnych warunków. Piłkarze wybiegną zatem na specjalnie przygotowane boiska, a gwizdać będą profesjonalni sędziowie.

W kategoriach wiekowych od U-8 do U-11 mecze trwać będą 2×15 minut i nie obowiązywać będzie zasada spalonego. Zawodnicy od U-12 do U-19 na linię wyznaczoną przez ostatniego obrońcę będą musieli już uważać, a do tego zagrają nieco dłużej, bo 2×20 minut.

Liczymy na to, że młodzi zawodnicy stworzą we Wrocławiu znakomite piłkarskie święto, które zapamiętają na długo. Mamy również nadzieję, że i my zapamiętamy na długo choćby kilku chłopaków, których oglądać będziemy podczas Wrocław Trophy – oby już w niedalekiej przyszłości, na najwyższym światowym poziomie.

Podział na grupy i terminarz sprawdzisz TUTAJ.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password