Zimowa Uniwersjada 2017 za 10 dni: Kazachstan herbatą stoi

Organizatorzy rozpoczynającej się za 10 dni Zimowej Uniwersjady w Ałmatach zapewniają, że dla uczestników oraz wolontariuszy zostanie przygotowane 700 000 filiżanek herbaty z mlekiem przez cały czas trwania zawodów. W tym celu zostały podpisane stosowne umowy.

Dyrekcja przygotowań Uniwersjady zawarła porozumienie z firmą RG Brands Kazachstan, która zapewni dostarczenie zapasów klasycznej herbaty Piala Gold black i zielonej herbaty oraz 14 000 litrów mleka pasteryzowanego MOYO. Gorące napoje będą przeznaczone nie tylko dla samych sportowców i wolontariuszy, ale także dla sędziów, trenerów oraz innych uczestników Uniwersjady.

Kazachstan jest w Top 5 krajów, jeśli chodzi o picie herbaty w największych ilościach na świecie, Spożywanie tego napoju wiąże się z tradycją państwa. ,,Chcemy zademonstrować siłę i piękno herbaty, która utrzyma w Twoim organizmie ciepło w zimowe uniwersjadowe dni.” – powiedział Timur Kaltayev, dyrektor generalny RG Brands Kazachstan.

Już od dawna komitet organizacyjny starał się podpisać umowę ze sponsorami. Jest to kluczowy aspekt w celu zapewnienia odpowiednich warunków dla wszystkich uczestników zawodów.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password