Zimowa Uniwersjada 2017 za 4 dni: Areny pustkami świecić nie będą

Organizatorzy kazachskiej Uniwersjady nie pomylili się, podejmując decyzję o niskich cenach biletów na tegoroczne zmagania. Według danych z wczoraj sprzedano już ponad 50% biletów, a im bliżej rozpoczęcie zawodów, tym więcej wejściówek się rozchodzi.

Nie trzeba się już obawiać o świecące pustkami trybuny w Ałmatach. Kompletu widzów może zbyt często nie będzie, ale możemy mieć pewność, że zawodnicy będą obserwowani przez kibiców podczas swoich występów. Sprzedano już co najmniej 101 000 biletów.

Największym powodzeniem cieszą się wejściówki na turniej hokeja mężczyzn. Na tę konkurencję sprzedano ich już ponad 20 000. W czołówce sprzedaży są także skoki narciarskie i short track.

Wszystkie wykorzystane bilety wezmą też udział w losowaniu nagród. Do zdobycia są między innymi wyjazdy na Igrzyska Azjatyckie w Sapporo, a główną nagrodą będzie… dwupokojowy apartament w Ałmatach.

Szymon Frąckiewicz464 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password