Zimowa Uniwersjada za 27 dni: Rywalizacja nie tylko sportowców

Uniwersjada to czas zabawy i rywalizacji nie tylko dla sportowców, którzy przybędą do Ałmatów. Organizatorzy na każdym kroku zapewniają rozrywkę także dziennikarzom i wolontariuszom, delegowanym na tą imprezę.

Jednym z przypadków takiej rozrywki był… turniej dla dziennikarzy i wolontariuszy. Mimo iż Uniwersjada, która odbędzie się w Ałmatach, dotyczy sportów zimowych, komitet organizacyjny postanowił nie ryzykować zdrowia i życia gości. Ochotnicy sprawdzili się zatem w bezpiecznych warunkach – przy stołach tenisowych.

Tak jak to bywa w rywalizacji profesjonalistów, tak i wśród dziennikarzy i wolontariuszy, najlepszym pingpongistą okazał się Azjata. Tytuł ten przypadł Alexanderowi Choi’owi, który minimalną różnicą w decydującym pojedynku pokonał Akhana Biyatovanda.

To że ktoś musiał turniej wygrać, nie oznacza jednak, że pozostali zostali poszkodowani. Każdemu, kto chwycił rakietkę w rękę przysługiwała nagroda oraz pamiątki z Zimowej Uniwersjady 2017. Zwycięzcy gratulujemy, a całej reszcie – zazdrościmy.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password