Zimowe LIVE – 12 marca

Po 3. miejscu w konkursie drużynowym liczymy na podium polskich skoczków w konkursie indywidualnym. Oprócz kolejnej części Raw Air w stolicy Norwegii odbędzie się bieg na 30 kilometrów z udziałem Justyny Kowalczyk. Oczywiście będzie śledzić także mistrzostwa świata w short tracku prostu z Rotterdamu.

STARTY POLAKÓW

Tym akcentem kończymy dzisiejszą relację na żywo z aren sportów zimowych. Zapraszamy za tydzień.

17:31 – Biathlon – Andrzej Nędza-Kubiniec dobiega do mety na 20. miejscu.

17:27 – Biathlon – Francuzi wygrywają przed Niemcami i Ukraińcami. Nasi zachodni sąsiedzi z kolei triumfują w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w kategorii sztafet mieszanych.

17:25 – Biathlon – Trzy pudła, ale bez karnej rundy Andrzej Nędza-Kubiniec na ostatnim strzelaniu. Spadamy na 19. miejsce.

17:22 – Biathlon – Sytuacja w czołówce nie uległa znacznej zmianie. Jeśli nie wydarzą się jakieś dziwne rzeczy, Francuzi zajmą pierwsze miejsce, Niemcy drugie, Ukraińcy trzecie.

17:19 – Biathlon – Bezbłędne strzelanie Andrzeja Nędzy-Kubińca, nasza sztafeta awansuje w tej chwili na 18. miejsce.

17:15 – Biathlon – Filon Maillet traci nieco z przewagi na przedostatnim strzelaniu, z czego korzysta Peiffer. Na trzecim miejscu, daleko jednak za Niemcem, Pidrucznyj, który musi uciekać przed Garaniczewem.

17:12 – Biathlon – Na 20. miejscu na ostatnią zmianę rusza Andrzej Nędza-Kubiniec. Ma już ponad 4,5 minuty straty.

17:07 – Biathlon – Straty w biegu Łukasz Szczurek odrabia na strzelnicy – choć tym razem spudłowała dwa razy, zajmuje 19. miejsce.

17:04 – Biathlon – Po dwa pudła w stójce Francuza i Niemca powodują, że nieznacznie, ale jednak zbliża się do nich Ukrainiec.

16:59 – Biathlon – Bezbłędne strzelanie Szczurka daje naszej sztafecie awans na 19. miejsce.

16:58 – Biathlon – Desthieux pomimo dwóch pudeł broni się przed karnymi rundami, jednak zmniejsza się jego przewaga nad Dollem. Z kolei Semenow ucieka Hasilli, wygrywając chwilowo walkę o trzecie miejsce.

16:53 – Biathlon – Hojnisz na 20. miejscu przekazuje zmianę Łukaszowi Szczurkowi. Na czele bez zmian – Francja przed Niemcami, Słowacją i Ukrainą.

16:47 – Biathlon – Bescond z tylko jednym pudłem umacnia się na prowadzeniu. Na drugie miejsce awansowała Niemka Hammerschmidt, a o trzecie walczą Słowaczka Fialkova i Ukrainka Abramowa. Monika Hojnisz pobiegła karną rundę i jest 20.

16:39 – Biathlon – Pierwsze strzelanie drugiej zmiany nie zmienia wiele w czołówce – na prowadzeniu Francja reprezentowana przez Anais Bescond. Za nią jednak już nie Ukrainka, a Słowaczka Fialkova i Włoszka Sanfilippo. Bezbłędna, podobnie jak Francuzka i Słowaczka, była Monika Hojnisz, ale dało jej to awans tylko na 19. miejsce.

16:34 – Biathlon – W strefie zmian pierwsza melduje się Francuzka, ponad 20 sekund za nią natomiast przybiega Ukrainka. Na trzecim miejscu zmienia sztafeta Słowacji. Krystyna Guzik swoją zmianę kończy na 21. miejscu z prawie dwiema minutami straty do liderki.

16:27 – Biathlon – Z drugiego strzelania również Dorin Habert wybiega przed Warwyniec, ale na trzecie miejsce awansuje Włoszka Dorothea Wierer. Guzik zalicza karną rundę i spada na 21. pozycję.

16:20 – Biathlon – Na pierwszym strzelaniu Krystyna Guzik dobierała raz i zajmuje 18. miejsce. Na czele Francuzka Dorin Habert przed Ukrainką Warwyniec i Rosjanką Akimową.

16:10 – Biathlon – Za pięć minut rozpocznie się rywalizacja sztafet mieszanych z udziałem polskiej drużyny. W biało-czerwonych barwach wystąpią Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Łukasz Szczurek i Andrzej Nędza-Kubiniec.

16:04 – Skoki narciarskie – Dziewiątą pozycję po pierwszej serii obronił Piotr Żyła, dwie pozycje niżej uplasował się Maciej Kot. Kamil Stoch kończy konkurs na 22. miejscu, tuż przed Dawidem Kubackim (23).

16:01 – Skoki narciarskie – Andreas Wellinger skokiem na 127 m nie daje rady odeprzeć ataku Stefana Krafta. Tym samym Austriak odnosi piąte w sezonie zwycięstwo. Na najniższym stopniu podium Markus Eisenbichler. 

15:59 – Skoki narciarskie – Szansę na koszulkę lidera Pucharu Świata zwęszył Stefan Kraft. Austriak osiąga 132 metr i to on będzie liderem Pucharu Świata po tym konkursie. Na rozbiegu pozostał tylko Andreas Wellinger.

15:56 – Skoki narciarskie – Olbrzymie problemy miał w locie Kamil Stoch. Polak w trakcie skoku dostał mocny podmuch wiatru i ratując się przed upadkiem wylądował na 114,5 m. Zawodnik z Zębu spada na 18 pozycję.

15:54 – Skoki narciarskie – Na prowadzenie wysuwa się Niemiec Markus Eisenbichler (128,5 m). Na rozbiegu Kamil Stoch! Na skoczni wiatr pod narty.

15:52 – Skoki narciarskie – Piotr Żyła ląduje na 119, 5 m i o pół punktu przegrywa z prowadzącym Austriakiem. Maciej Kot jest czwarty, a Dawid Kubacki 15.

15:50 – Skoki narciarskie – Wreszcie mamy nowego lidera. Prowadzenie obejmuje Manuel Fettner (123 m).

15:49 – Skoki narciarskie – Nikt nie zmienia na prowadzeniu Johana Andre Forfanga. Zarówno Norweg jak i Maciej Kot zanotują olbrzymi awans w drugiej serii. Przypomnijmy, że zawodnicy zajmowali odpowiednio miejsca 26. i 25. Do końca konkursu pozostało dziesięciu skoczków.

15:43 – Skoki narciarskie – Niestety, Dawid Kubacki nie jest zawodnikiem który nawiąże walkę z prowadzącą dwójką. Polak ląduje na 118 metrze i jest 9.

15:40 – Skoki narciarskie – Prowadzący Forfang i Kot pną się w górę. Jak na razie nikt nie potrafi ich wyprzedzić. Najbliżej tego był Japończyk Noriaki Kasai, który jest trzeci.

15:35 – Skoki narciarskie – Maciej Kot osiąga 125,5 m metra i wyprzedza go tylko Norweg Johann Andre Forfang. Na trzecim miejscu aktualnie Karl Geiger.

15:33 – Skoki narciarskie – Po skokach pięciu zawodników prowadzi Niemiec Karl Geiger, który osiągnął 118,5 m. Pechowcem, który nie zdobędzie dzisiaj punktów będzie najprawdopodobniej debiutujący w drugiej serii Słoweniec Tilien Bartol.

15:26 – Skoki narciarskie – Rozpoczyna się druga seria konkursu Pucharu Świata w Oslo z udziałem 31 zawodników. Jako pierwszy na starcie pojawił się Słoweniec Tilien Bartol, któremu do awansu wystarczył skok na 114,5 m.

15:11 – Skoki narciarskie – W drugiej serii oprócz piątego Kamila Stocha zobaczymy jeszcze Piotra Żyłę (9.), Dawida Kubackiego (16.) i Macieja Kota (25.). Sztuka awansu nie udała się Janowi Ziobro, który kończy konkurs na 46. miejscu. Na skocznię Holmenkollen wracamy o 15:26, bo wtedy zaplanowany jest start rundy finałowej.

15:08 – Skoki narciarskie – Kamil Stoch sklasyfikowany będzie po pierwszej serii na piątym miejscu po skoku na 126 metr. Prowadzi Andreas Wellinger przed Stefanem Kraftem i Daiki Ito.

15:06 – Skoki narciarskie – Stefan Kraft ląduje na 130 metrze i zajmuje aktualnie drugie miejsce. Czekamy na odpowiedź Kamila Stocha!

15:04 – Skoki narciarskie – Maciej Kot w trudnych warunkach osiąga tylko 117 metrów. Daje to Polakowi awans, bo zajmuje obecnie 22 lokatę. Wcześniej fantastyczny skok na 133, 5 metra oddał Andreas Wellinger i to on w tej chwili przewodzi stawce. Do końca pozostały nam skoki trzech zawodników.

14:58 – Skoki narciarskie – Dobry skok Piotra Żyły. Polak ląduje na 124 metrze i zajmuje czwarte miejsce. Przed naszym reprezentantem oprócz prowadzącego Ito dwaj Norwedzy: Robert Johansson i Andreas Stjernen. Dawid Kubacki 9.

14:52 – Skoki narciarskie – Dawid Kubacki o pół metra przekroczył odległość 120,5 metra i plasuje się aktualnie na piątym miejscu. To oznacza, że dzisiejszego solenizanta zobaczymy w drugiej serii.

14:48 – Skoki narciarskie – Na czele tabeli wyników już dwóch Japończyków. Daiki Ito po skoku na 127,5 metra wyprzedza swojego rodaka Taku Takeuchi.

14:44 – Skoki narciarskie – Nieudany skok Jana Ziobry. 109,5 metra przekreśla szanse Polaka na awans do drugiej serii. W międzyczasie prowadzenie objął Japończyk Taku Takeuchi (122,5 m).

14:40 – Skoki narciarskie – Odległość Schlierenzauera powtórzył kolejny bardzo utytułowany zawodnik –  Simmon Amman. Szwajcar przegrał jednak z Austriakiem notami i zajmuje drugie miejsce. A za chwilę na skoczni pojawi się pierwszy z Polaków Jan Ziobro.

14:37 – Skoki narciarskie –  Gregor Schlierenzauer po skoku na odległość 121 metrów obejmuje prowadzenie w konkursie i jako pierwszy melduje się w drugiej serii. Austriak wyprzedza Norwegów Joakima Aune i Johanna Andre Forfanga.

14:31 – Skoki narciarskie –  Joakim Aune może powoli przygotowywać się do występu w drugiej serii. Norweg prowadzi z przewagą 8,5 punktu nad drugim w tabeli Słoweńcem Anze Semenicem (117 m).

14:26 – Skoki narciarskie –  Kolejni zawodnicy mają problem nie tylko ze zbliżeniem się do rezultatu Aune, ale także z przekroczeniem 115 metra. Puki co nikt poza Norwegiem tego nie uczynił. Za nami skoki 12 zawodników.

14:21 – Skoki narciarskie – Po skokach siedmiu zawodników prowadzi Norweg Joakim Aune, który jako jedyny dotychczas przekroczył odległość 120 metrów (120,5 m).

14:15 – Skoki narciarskie – Na skoczni Holmenkollen w Oslo startuje pierwszy indywidualny konkurs cyklu Raw Air. W zawodach o jak największy dorobek punktowy powalczy pięciu Polaków: Jan Ziobro, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Kamil Stoch. Konkursy indywidualne są bardzo ważne zwłaszcza dla Kamila Stocha, któremu po piętach w klasyfikacji Pucharu Świata depcze świeżo upieczony mistrz świata Austriak Stefan Kraft.

14:06- Biathlon – No i koniec! Wygrywa reprezentacja Austrii , drudzy na metę wbiegają Amerykanie, podium zaś uzupełnia reprezentacja Niemiec. Polska w składzie Magdalena Gwizdoń/Grzegorz Guzik kończy dzisiejszą rywalizację na zawstydzającej 23. pozycji ze stratą ponad 3 i pół minuty do Austrii.

13:58 – Biathlon – Fatalnie to wygląda, Magda Gwizdoń musiała biec karną rundę i w tej chwili strata do wyprzedzającej nas Rumuni wynosi już prawie pół minuty. Daleko przed nami toczy się niezwykle ciekawa rywalizacja o zwycięstwo, uczestniczyć w niej powinni Austriacy, Czesi, Niemcy i Francuzi.

13:50 – Biathlon – Bardzo słaby występ Grzegorza Guzika, Polak dobierał zarówno w pozycji leżącej, jak i w stójce, do tego bardzo słabo biegł, to wszystko złożyło się na dopiero 24. pozycję podczas drugiej zmiany. Jak na razie wyprzedzamy tylko … Litwę i Japonię. Na prowadzenie po tej części rywalizacji wyszła Austria, Kazachowie spadli natomiast na drugą pozycję, co i tak jest dużą niespodzianką.

13:40 – Biathlon – Nie najlepsze strzelanie Magdy Gwizdoń podczas pierwszej zmiany. Polka dwukrotnie musiała dobierać w stójce, przez co spadła aż na 20 pozycję. Po pierwszej zmianie prowadzą niespodziewanie Kazachowie.

13:36 – Snowboard – Pierre Vaultier w końcu z mistrzostwem świata! Francuz, który ma już na swoim koncie złoty medal igrzysk w Soczi, najlepszy w Sierra Nevada. Ze szczęścia szaleją też Hiszpanie, którzy mają srebro za sprawą znakomitej postawy Lucasa Eguibara. Na trzecim miejscu znalazł się natomiast Alex Pullin z Australii.

13:30 – Biathlon – Już za kilka minut swoją rywalizację rozpoczną biathlonistki i biathloniści, którzy będą rywalizować w supermikście. Polskę w tej konkurenci reprezentować będą Magdalena Gwizdoń i Grzegorz Guzik. Dla Polaków zarówno supermikst, jak i sztafeta mieszana mają duże znaczenie, gdyż od ich wyników zależeć będzie miejsce naszej reprezentacji w Pucharze Narodów, a co za tym idzie kwota startowa na przyszły sezon.

13:33 – Snowboard – W małym finale Mateusz Ligocki już wystąpił, ale nie odegrał w nim większej roli. Do mety dojechał jako ostatni i zostanie sklasyfikowany na 12. miejscu. To i tak znakomity rezultat naszego snowboardzisty.

13:28 – Snowboard – Lindsey Jacobellis wciąż jest głodna zwycięstw! 32-letnia Amerykanka wygrywa swoje pierwsze zawody od ostatnich mistrzostw świata, tym samym broni tytułu i sięga po swoje piąte złoto czempionatu globu w karierze. Nie ma na świecie bardziej utytułowanego snowboardzisty! Srebro dla Chloe Trespeuch z Francji,a Michela Moioli z Włoch sięga po brąz.

13:25 – Biegi narciarskie – Nie było dziś zawodniczki która mogłaby by nawiązać rywalizację z Bjoergen. Norweżka wygrywa z ogromną przewagą. Drugie miejsce zajęła Krista Parmakoski, a trzecie Kerttu Niskanen. Justyna ukończyła bieg na 6. miejscu. Na finiszu Polka nie dała rady mocnym rywalkom.

13:16 – Biegi narciarskie – Zostało 3,5 km do mety. Bjoergen jest już niezagrożona. Kowalczyk trzyma się dzielnie grupy.

13:10 – Snowboard – Trudno powiedzieć, co tak naprawdę się stało, ale Mateusz Ligocki nie przystąpił do swojego wyścigu półfinałowego. O medale powalczą Pierre Vaultier z Francji, Alex Pullin i Adam Lambert z Australii, Lucas Eguibar z Hiszpanii, Nick Baumgartner z USA oraz największa sensacja dzisiejszych zawodów: Duncan Campbell z Nowej Zelandii, który w kwalifikacjach był dopiero… 41.!

13:09 – Biegi narciarskie – Na 24 km Marit Bjoergen osiągnęła już dwie minuty przewagi. Justyna Kowalczyk biegnie w grupie razem z pięcioma innymi zawodniczkami.

13:03 – Snowboard – Do wspominanych zawodniczek dołączają broniąca tytułu Lindsey Jacobellis z USA i Włoszki Raffaella Brutto oraz Michaela Moioli.

13:00 – Snowboard – Sensacja w pierwszym półfinale pań. Mistrzyni olimpijska Eva Samkova odpada z walki o medale. W wielkim finale pojadą Chloe Trespeuch i Manon Petit z Francji oraz Alexandra Jekova z Bułgarii.

12:59 – Biegi narciarskie – Na 20 km Kowalczyk i Kalla zostały dogonione przez trzy Finki i Weng. Polka i Szwedka nie zmieniały jeszcze nart. Może to okazać się błędem w końcówce biegu.

12:59 – Snowboard – Przed Ligockim zatem jeszcze dwa wyścigi. W półfinale czeka go starcie z Lucasem Eguibarem z Hiszpanii, Omarem Visintinem z Włoch, Adamem Lambertem z Australii, Alessando Haemmerle z Austrii i Nickiem Baumgartnerem z USA.

12:57 – Snowboard – Ależ on dziś jeździ! Mateusz Ligocki melduje się w półfinale mistrzostw świata! Kolejny raz Matys dobrze ruszył ze startu i w pierwszej części trasy jechał na czwartej pozycji. Szczęśliwie udało mu się uniknąć kolizji z Oluninem, który pożegnał się z marzeniami o medalu. Wtedy rozpoczęła się walka Polaka z Emanuelem Perathonerem. Włoch jechał z przewagą, ale nasz reprezentant dopadł do na finiszu i w ostatniej chwili zapewnił sobie awans z trzeciego miejsca!

12:55 – Łyżwiarstwo szybkie – Natalia Czerwonka z czasem 1.58,14 zajęła 10.miejsce w wyścigu na 1500m. Zdecydowane zwycięstwo odniosła Heaher Bergsma (USA) – 1.54,92

12:45 – Biegi narciarskie – Marit Bjoergen ciągle prowadzi. Na drugim i trzecim miejscu biegnie Kowalczyk i Kalla, mają kilkunastosekundową przewagę nad resztą stawki. Przewaga Norweżki wynosi już ponad minutę.

12:39 – Short track – Rafał Anikiej również wygrywa swój bieg rankingowy na 1000m. Także Mistrzostwa świata kończą się dla nas optymistycznie

12:36 – Snowboard – Dobra dyspozycja Smykały z eliminacji niestety nie znalazła potwierdzenia w ćwierćfinale. Polka została na starcie swojego wyścigu, a na dodatek po chwili zaliczyła wywrotkę. Do półfinałów wszedł komplet Francuzek: Chloe Trespeuch, Nelly Moenne Loccoz i Manon Petit.

12:31 – Snowboard – W 1/4 finału Ligocki zmierzy się ponownie z Oluninem, ale także m. in. z reprezentantem gospodarzy Lucasem Eguibarem, Omarem Visintinem z Włoch i bardzo dobrze jadącym w 1/8 Martinem Noerlem z Niemiec. Nie będzie łatwo.

12:28 – Biegi narciarskie – Marit Bjoergen nie zwalnia tempa. Jej przewaga po 10 km wynosi już ponad 40 sekund. Na stadionie prowadzenie w grupie pościgowej objęła Justyna Kowalczyk.

12:24 – Snowboard – Brawo Matys! Ligocki całkiem nieźle poradził sobie na starcie i po świetnym ataku po wewnętrznej na jednym z pierwszych wiraży wyszedł na drugą pozycję, którą utrzymał już do samego końca, przegrywając jedynie z Nikołajem Oluninem. Jest ćwierćfinał!

12:21 – Biegi narciarskie – Charlotte Kalla ruszyła w pościg za Bjoergen i prowadzi grupę pościgową. Mimo tego przewaga Norweżki wynosi już 32 sekundy.

12:16 – Short track – W Ahoy Arena w Rotterdamie trwają biegi rankingowe na 1000 metrów. Za nami starty Magdy Warakomskiej i Natalii Maliszewskiej. Obie Polki bez najmniejszych problemów wygrały swoje biegi.

12:16 – Łyżwiarstwo szybkie – Za około 20 minut występ Natalii Czerwonki na 1500m

12:16 – Biegi narciarskie – Zawodniczki przebiegły już 5 km. Marit Bjoergen uzyskała już 20 sekund przewagi. Justyna Kowalczyk utrzymuje się w grupie pościgowej.

12:15 – Łyżwiarstwo szybkie – Ależ szybkie biegi najlepszych panczenistów na koniec sezonu. Wiele wyników poniżej 35 sekund. Waś osiągnął lepszy czas niż wczoraj, ale rezultat 35,12 pozwolił na zajęcie zaledwie 10.pozycji. Znów triumfował Holender Dai Dai Ntab – 34,72

12:09 – Snowboard – Najgroźniejszym rywalem Ligockiego będzie wicemistrz olimpijski z Soczi, Nikołaj Olunin. Dużo trudniejsze zadanie czeka w 3. wyścigu 1/4 finału kobiet Zuzannę Smykałę. Jej przeciwniczkami będą między innymi Amerykanka Faye Gulini oraz bardzo mocne Francuzki: Nelly Moenne Loccoz i Chloe Trespeuch. Awans z każdego 6-osobowego wyścigu wywalczy najszybsza trójka

12:09 – Biegi narciarskie – Marit Bjoergen ruszyła bardzo mocno. Norweżka na punkcie pomiaru czasu po 2,7 km uzyskała już 5 sekund przewagi nad resztą. Kowalczyk biegnie na 6. pozycji.

12:06 – Snowboard – W Sierra Nevada rozpoczęły się zmagania o medale mistrzostw świata w boardercrossie. Na starcie wśród mężczyzn Mateusz Ligocki, wśród kobiet Zuzanna Smykała. Jako pierwszy zaprezentuje się Matys, który za kilka minut pojedzie w 7. wyścigu 1/8 finału.

12:05 – Łyżwiarstwo szybkie – Artur Waś za kilka minut stanie na starcie biegu na 500m. To będzie ostatni występ naszego sprintera w tym sezonie PŚ.

12:00 – Biegi narciarskie – Za chwilę rozpocznie się bieg masowy na 30 km techniką klasyczną. Na liście startowej oprócz czołowych zawodniczek klasyfikacji PŚ, jest także Justyna Kowalczyk.

11:55 – Skoki narciarskie – Konkurs wygrywa Aigner, przed Steinerem i Schmidem. Wolny jest 10., Wąsek 11., Biela 19., a Zniszczoł 22.

11:48 – Skoki narciarskie – Dobry skok Wolnego. Odległość 120,5 metra daje Polakowi 2. miejsce, tuż przed Wąskiem. Prowadzi, z dużą przewagą, Austriak Daniel Huber.

11:45 – Skoki narciarskie – Świetny skok Pawła Wąska (125 m) i prowadzenie! Słabiej niestety Zniszczoł – 117 metrów i dopiero 9. miejsce.

11:36 – Skoki narciarskie – Dobry skok Bieli. Polak prowadzi dzięki odległości 118,5 metra.

11:30 – Skoki narciarskie – Zaczynamy drugą serię, a konkretnie robi to Rosjanin Władysław Bojarincew.

11:14 – Skoki narciarskie – Po pierwszej serii prowadzi Austriak Maximilian Steiner (133,5 m) przed Cene Prevcem ze Słowenii (131,5)i swoim rodakiem Clemensem Aignerem (130 m). Jakub Wolny jest 11., Aleksander Zniszczoł 13., Paweł Wąsek 15., Stanisław Biela 27. Swój udział w konkursie zakończyli już 34. Biegun, 35. Kantyka, 43. Leja, 45. Jarząbek., 50. Pilch i 57. Czyż.

11:01 – Skoki narciarskie – Ostatni z Polaków – Jakub Wolny – prezentuje się najlepiej spośród gospodarzy. Skok na 117,5 metra daje mu w tej chwili 4. pozycję.

10:58 – Skoki narciarskie – Paweł Wąsek skoczył 114,5 metra i jest w tej chwili 5., tuż za Aleksandrem Zniszczołem, który poleciał pół metra dalej. Dopiero 18. jest Krzysztof Biegun, który skoczył 109 metrów. Prowadzi po skoku na odległość 122 m Rosjanin Roman Sergiejewicz Trofimow.

10:50 – Skoki narciarskie – Stanisław Biela uzyskał 113,5 metra i jest w tej  chwili czwarty ex aequo z Norwegiem Sondre Ringenem. Prowadzi inny reprezentant kraju, który aktualnie gości turniej Raw Air – Oscar P Westerheim.

10:34 – Skoki narciarskie – Swoje skoki ma już za sobą nasza pięcioosobowa grupa krajowa. Prowadzi po niej Przemysław Kantyka, którego skok (110 m) i tak zapewne nie da mu awansu do serii finałowej.

10:30 – Skoki narciarskie – Witamy! Czas rozpocząć naszą relację, gdyż na Wielkiej Krokwi właśnie rozpoczyna się kolejny konkurs Pucharu Kontynentalnego. Jak przed własną publicznością zaprezentują się nasi „drugoligowcy”?

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password