Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Czytelnicy!

Jak już zapewne zauważyliście na naszej stronie nieco się pozmieniało. Przede wszystkim chodzi tu o wygląd naszego portalu. Mam nadzieję, że dzięki naniesionym zmianom stanie się on bardziej przejrzysty, a czytanie naszych artykułów będzie dla Was przyjemniejsze.

Wierzę, iż szybko przyzwyczaicie się do naszej zmiany wizerunku. Dla ułatwienia podpowiem jednak, że zawsze wiadomości najważniejsze znajdować się będą na górze strony. Następnie, nieco niżej, znajdziecie box z najświeższymi informacjami dotyczącymi stricte igrzysk olimpijskich, a dopiero pod nim całą resztę newsów w kolejności chronologicznej, zaczynając od tej najnowszej.

Czy zmieni się coś poza wyglądem? Tak! Mam nadzieję, że poziom naszych artykułów z każdym miesiącem będzie wzrastał. Do tego chciałbym utrzymywać z Wami częstszy kontakt poprzez portale społecznościowe oraz organizowanie większej ilości konkursów.

Pierwszy z nich właśnie się zaczyna i będzie dotyczył naszego Zimowego LIVE. Tak jak pisaliśmy w zeszły weekend – na stronie w każdym tygodniu będą pojawiały się dwa pytania. Jedno typerskie – zadawane w trakcie relacji LIVE oraz jedno wiedzowe – w losowym artykule na stronie. Za każde pytanie będzie można zgarnąć określoną liczbę punktów (przy każdym z nich napiszemy ile i za co – zawsze jednak maksymalnie 10), a ten Czytelnik, który uzbiera ich najwięcej w całym sezonie zimowym otrzyma plastron startowy Ewy Kuls oraz książkę.

Wspomniany konkurs jest jednak tylko jednym z wielu, które planujemy! Do tego chciałbym również, aby pojawiało się u nas nieco więcej tekstów publicystycznych i wywiadów. Czy to się uda? Mam nadzieję, że tak. W końcu przed nami Igrzyska w Pjongczangu, a później kolejny sezon rywalizacji w sportach letnich. Czasu i okazji do tego, aby się wykazać, będziemy mieli zatem sporo.

Nie ukrywam, że liczymy na Wasze wsparcie. W jaki sposób? Trzymajcie za nas kciuki, odezwijcie się czasem jakimś dobrym słowem – czy to w komentarzu czy w wiadomości prywatnej. Napiszcie też czasem o tym, co Wam się nie podoba, co moglibyśmy robić lepiej. Pamiętajcie, że Wy również jesteście częścią tego portalu.

Czekam zatem na odzew z Waszej strony i pierwsze komentarze na temat nowego wyglądu naszego portalu!

Pozdrawiam Was serdecznie,
Redaktor Naczelny portalu igrzyska24.pl – Dawid Brilowski

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password